Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Pyramida
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej společnosti vlastnící nemovitost, Kancelářská budova-Mezi Mosty Pardubice

Prodej společnosti vlastnící nemovitost, Kancelářská budova-Mezi Mosty Pardubice, Ev.č.: 00093

Foto01

G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Budova se nachází v Pardubicích v ulici Mezi Mosty při pravém břehu řeky Chrudimky. V jejím těsném sousedství se nachází tzv. automatické mlýny ( Winternitzovi mlýny ), které byly miliardovou investicí rekonstruovány a tím daly bezprostřednímu okolí naprosto jiný ráz. Objekt kancelářské budovy je umístěn v blízkosti centra Pardubic. Okolní zástavbu, kromě automatických mlýnů, tvoří převážně řadová uliční zástavba. Budova je obdélníkového půdorysu s plochou střechou, nepodsklepená o třech nadzemních podlažích bez výtahu. Jedná se o budovu o třech traktech, kdy ve středovém je situována chodba, ze které jsou přístupné kanceláře po obou stranách. Na každém podlaží je rovněž sociální zařízení.
Prodává se celá společnost.