Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 57
Vyberte si nemovitost
Pyramida
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej - REZIDENCE PYRAMIDA, Mariánské Lázně

Prodej - REZIDENCE PYRAMIDA, Mariánské Lázně, Ev.č.: 00089

Pyramida
Vstup z ulice
Pohled do ulice 1
Pohled do ulice 2
Pohled do ulice 3
Čelní fasáda

Kontaktujte makléře

Mgr. Jiří Pfof
+420 778 112 497
[email protected]
Cena69 900 000 Kč
KategorieČinžovní domy
LokalitaRuská 73/12, Mariánské Lázně
OkresCheb
Plocha užitná2.270 m²
Plocha pozemku1.005 m²
Počet podlaží5
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2016
E (143 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Prodejní cena je 69.900.000,- Kč a převzetí leasingu s financováním ve výši 3.800.000,- Euro na dva roky s úrokem 3,9%. Úrok se nesplácí, je čerpán průběžně z druhé tranže úvěru ve výši 250.000,- Euro. Leasing nemovitosti poskytuje Raiffeisen-Leasing s.r.o. Po dvou letech možnost přefinancování na standartní úvěr u RLCZ v délce 35 let s 80% LTV nebo úvěr vyplatit a případně si zajistit vlastní financování.

V současné době připravujeme změnu kolaudace komerčních prostor na dva byty o výměře 83 a 67m2.

Bytový komplex Pyramida se nachází v lázeňské části města v ulici Ruská. Jedná se o stavebně dokončený a zkolaudovaný bytový dům s celkem 26 byty, 2 nebytovými prostory v úrovni ulice a s 49 vnitřními garážovými parkovacími stáními pro osobní vozidla. Byty jsou s dispozicemi 2+kk až 4+kk s čistou vnitřní podlahovou plochou od 52 m2 do 110 m2. Všechny byty vyjma dvou disponují vlastními balkóny či terasami s výměrami od 3,4 m2 do 82m2. Nebytové prostory jsou komerčními jednotkami s okny ( bez výkladců ) s čistou vnitřní podlahovou plochou 64m2 a 78 m2. Bytový dům se skládá ze dvou částí, tj. z původní uliční části – „Ruská“ a z dvorní části – přístavba. Původní uliční část „Ruská“ je částečně podsklepena s pěti nadzemními podlažími s komerčními nebytovými prostory a byty. Každé podlaží obsahuje dva byty, v uliční úrovni dva nebytové obchodní prostory. V uliční úrovni se nachází vstupní hala s přímým vstupem do horního podlaží garáží v navazující dvorní přístavbě. Nadzemní podlaží uliční části jsou propojena komunikačně s jednotlivými podlažími dvorní části. V uliční části budovy je centrální schodiště propojující všechna nadzemní podlaží a výtah. Objekt byl v roce 2016 zcela zrekonstruován a adaptován do současné podoby. Při rekonstrukci byly nahrazeny i veškeré původní stropní konstrukce nadzemních podlaží. Uliční část tak má charakter blížící se novostavbě jako dvorní část. Dvorní část – přístavba je novostavbou z roku 2016 se dvěma podzemními podlažími s garážovými místy pro 49 osobních automobilů s vjezdy do jednotlivých podlaží z nádvoří sousedního domu, tyto vjezdy jsou řešeny věcným břemenem. Nadzemních podlaží s byty má dvorní část pět, přičemž 5.NP je ustoupené s terasou. Poslední 6.NP má pouze charakter věže s jedním malým pokojem přístupným z jednoho z bytů točitým schodištěm. Ve dvorní části budovy je taktéž centrální schodiště propojující všechna podlaží a výtah. Vytápění bytů a nebytových prostor je ústřední s centrálním zdrojem tepla z výměníkové stanice ( dálkový zdroj tepla ), která je umístěna ve sklepě pod uliční částí. Topná tělesa jsou standartní desková a žebříková, z části jsou instalovány podlahové konvektory. Teplá voda je připravována individuálně v jednotlivých bytech pomocí elektrických bojlerů. Každý byt je vybaven dálkovým měřením tepla a vody.
Všechny prostory jsou bez nájemníků a nikdy nebyly využívány. V letošním roce proběhly revize hasících přístrojů, hydrantů, výtahů a dálkových měřičů tepla v bytech.

Pro více informací navštivte stránky rezidence-pyramida.cz