Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 59
Vyberte si nemovitost
Pyramida
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, nový byt 3+kk, 98,5m² - Mariánské Lázně

Prodej, nový byt 3+kk, 98,5 - Mariánské Lázně, Ev.č.: 00115

Ilustrační foto
Rezidence Pyramida
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Garážová stání
Ilustrační foto

Kontaktujte makléře

Mgr. Jiří Pfof
+420 778 112 497
[email protected]
Cena307 414 EUR
Postačí složit pouze 20% ceny
KategorieByty 3+kk
LokalitaRuská 73/12, Mariánské Lázně
OkresCheb
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná93 m²
Plocha podlahová99 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2016
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Připravujeme prodej bytů či družstevních podílů v REZIDENCI PYRAMIDA.
Nabízíme k prodeji nádherné nové slunné byty v pětipatrovém cihlovém bytovém domě „Rezidence Pyramida", v centru lázeňského města Mariánské Lázně na ulici Ruská. Dům, jednotlivé byty i nebytové prostory jsou kompletně nové a neužívané. Dům disponuje širokým schodištěm a dvěma výtahy. K dispozici je 26 moderních vzdušných prostorných bytů o velikostí 2+kk až 4+kk a 2 komerční prostory, které jsou taktéž k prodeji. Velkoryse řešené byty v tomto domě poskytují svým obyvatelům vysokou úroveň komfortu a nádherný výhled.
Ojedinělou příležitostí jsou také zcela nová parkovací místa, která se dají ke každému bytu přikoupit. Jedno parkovací místo za 500.000,-Kč. Pod domem se ve dvou podlažích nachází 49 parkovacích míst, což je v této lokalitě naprosto výjimečná příležitost.

Byty je možné koupit třemi způsoby. Do osobního vlastnictví, a to buď zaplacením celé kupní ceny nebo s pomocí hypotéky (rádi Vám pomůžeme získat přes naše partnery co nejvýhodnější podmínky) nebo koupí družstevního podílu bytového družstva. Složíte 20% ceny bytu a zbytek splácíte formou účasti v BD po dobu 35 let. Při této možnosti není nutné prokazovat příjmy a jiná omezení spojená s hypotékou.

Při prodeji družstevního podílu složíte 20% ceny bytu ve výši 61.483 € ihned, zbytek ve výši 245.932 € splácení formou účasti v BD po dobu 35 let s nízkým úrokem v € (předpoklad pod 2% ročně, nyní tedy pod 815 € měsíčně). Není nutné prokazovat příjmy a jiná omezení spojená s hypotékou!!!

Jedná se o byt 3+kk o výměře 98,5m2, ke kterému patří balkón 10,9m2.

Soubory ke stažení