Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 59
Vyberte si nemovitost
Pyramida
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, nový byt 2+kk, 53m² - Mariánské Lázně

Prodej, nový byt 2+kk, 53 - Mariánské Lázně, Ev.č.: 00096

Pokoj s kk
Výhled z terasy
Terasa
Koupelna
Garážová stání
REZIDENCE Pyramida

Kontaktujte makléře

Mgr. Jiří Pfof
+420 778 112 497
[email protected]
Cena241 232 EUR
Postačí složit pouze 20% ceny
KategorieByty 2+kk
LokalitaRuská 73/12, Mariánské Lázně
OkresCheb
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná53 m²
Plocha podlahová56 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění4
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2016
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Připravujeme prodej bytů či družstevních podílů v REZIDENCI PYRAMIDA.
Nabízíme k prodeji nádherné nové slunné byty v pětipatrovém cihlovém bytovém domě „Rezidence Pyramida", v centru lázeňského města Mariánské Lázně na ulici Ruská. Dům, jednotlivé byty i nebytové prostory jsou kompletně nové a neužívané. Dům disponuje širokým schodištěm a dvěma výtahy. K dispozici je 26 moderních vzdušných prostorných bytů o velikostí 2+kk až 4+kk a 2 komerční prostory, které jsou taktéž k prodeji. Velkoryse řešené byty v tomto domě poskytují svým obyvatelům vysokou úroveň komfortu a nádherný výhled.
Ojedinělou příležitostí jsou také zcela nová parkovací místa, která se dají ke každému bytu přikoupit. Jedno parkovací místo za 500.000,-Kč. Pod domem se ve dvou podlažích nachází 49 parkovacích míst, což je v této lokalitě naprosto výjimečná příležitost.

Byty je možné koupit třemi způsoby. Do osobního vlastnictví, a to buď zaplacením celé kupní ceny nebo s pomocí hypotéky (rádi Vám pomůžeme získat přes naše partnery co nejvýhodnější podmínky) nebo koupí družstevního podílu bytového družstva. Složíte 20% ceny bytu a zbytek splácíte formou účasti v BD po dobu 35 let. Při této možnosti není nutné prokazovat příjmy a jiná omezení spojená s hypotékou.

Při prodeji družstevního podílu složíte 20% ceny bytu ve výši 48.247 € ihned, zbytek ve výši 192.985 € splácení formou účasti v BD po dobu 35 let s nízkým úrokem v € (předpoklad pod 2% ročně, nyní tedy pod 639 € měsíčně). Není nutné prokazovat příjmy a jiná omezení spojená s hypotékou!!!

Výše uvedený byt 2+kk má plochu 53m2 a patří k němu 35m2 terasy s nádherným výhledem na lázeňské město.

Soubory ke stažení